Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Toytex

Ürün Gruplarımız

Hakkımızda

1986 yılında küçük bir iş hanında çıraklık olarak başladığımız tekstil hikayesi yıllar içinde şekillenmeye başlandı.2000 yılından sonra çıkan iş güvenlik yasaları ve iş kıyafetlerinin yeni bir vizyona sahip olması bu alandaki çalışmalarımıza katkı sağladı. 2006 yılında ilk büyük atölye kurulumunu yaptık yıllar içinde kamu sektöründe özel sektörde birçok firmanın iş kıyafetleri tadarikçisi olarak hizmet verdik.Piyasanın hep içerisinde yıllardır aynı çizgide kalite ve müşteri odaklı çalıştık. Piyasa bir noktada aynı döngü içinde sıkışmaya başladığı zamanlarda üretimdeki gücün pazarlamaya daha iyi yansıması için şirketimize bir CEO pazarlama uzmanını ortak aldık.İki yıl boyunca yapmış olduğumuz fizibilite sonucu ülkemizde iş kıyafetlerinin merdiven altı üretim yapıldığı ciddi bir markanın olmadığını kaliteli ürünün tüketiciye ulaşmadığını tespit ettik.2019 yılında atölye üretimini fabrikaya çevirdik.En önemlisi yeni markamız TOYTEX için yurtiçi ve yurtdışı pazarda 2020 yılında görücüye çıkarıyoruz.

Şirketimiz çalışan emekçilerinizin hem rahatlığını hemde performansını arttırmaya yönelik ürünler üretirken size de ayrıca yeni bir vizyon katmayı hedeflemektedir.

Hakkımızda
Hakkımızda

Tanıtım Videosu

Toytex

Rakamlarla Biz

1300 +

Mutlu Müşteri

1000 +

Sipariş

450 +

Ürün

755 +

Paket Satışı

Toytex Toytex Toytex Toytex Toytex Toytex Toytex Toytex

Toytex

Ne dediler?

İŞ kıyafetlerinde ilk defa bir marka ve kalite gördüm yapanın ellerine sağlık başarılar

serkan polat

serkan polat

işçi

Toytex

Haberler ve Duyurular

E-Bülten

Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-mail ve SMS ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ve gsm numaranızı ekleyerek kaydolabilirsiniz.

TEKLİF FORMU